Home / Rol Oyunu / Citampi Stories MOD APK v1.75.042r (Unlimited Money/Gems/Unlocked) Full Apk İndir

Citampi Stories MOD APK v1.75.042r (Unlimited Money/Gems/Unlocked) Full Apk İndir

Citampi Stories MOD APK v1.75.042r (Unlimited Money/Gems/Unlocked) Full Apk İndir
Rate this post
  • Oylar: 37
  • Yorumlar: 0
Popülerlik 16.11% 16.11%

Ekran görüntüleri

Rate this post

Yedi güzel kızı tanıyın ve bu hayatta ve romantik RPG'de sevgilerini kazanın. O özel anime kızını gelininiz, karınız ve çocuğunuzun annesi olmasını teklif edin ve evlendirin.
Ebeveyninizin borcunu ödemek ve mutluluğunuzu bulmak için Citampi kasabasına taşınmaya karar verdiniz. Ancak, orada çok daha fazlasını da buldunuz! Bu piksel sanatı – anime oyununda karakterinizin benzersiz ve romantik hikayesini bulun.
Yapacak çok şey var! Bu sanal hayatta çeşitli ilginç işler bulun, Mini çiftliğinizde/bahçenizde meyve ve sebze yetiştirin, atılacak eşyalar, bulunacak hazineler, yakalanacak balıklar ve yapılacak şeyler bulun. Bu hikaye simülasyonunda karakteriniz ve tüm Citampi vatandaşları için tüm hikayeleri ve ara sahneleri bulun. Günlük yaşamlarında onları tanıyıp onlara yardımcı olurken her bir karakterin el yapımı hayat hikayelerini ve renkli kişiliklerini keşfedin.
Bir ailen olsun! Bu aşk hikayesinde romantizm düğünden sonra bitmedi. Aile hayatınızı iyileştirmek için görevler yapın. Karınız hamileyken ona balık ve sebze verin. Onu mutlu etmek için çeşitli giydirme kostümleri satın alın. Elektrik kesintilerini önlemek için faturalarınızı ödemeyi unutmayın. Bu rol yapma hikayesinde bir ilişkide bekarlıktan aile hayatına kadar hayatı keşfedin.
Çocuğunuzu büyütün! Bir bebekten yeni yürümeye başlayan bir çocuğa, sağlıklı bir erkek/kız çocuğuna dönüşürken farklı şeyler yapın. Onu beslerken etiket oynamak, çocuğun ihtiyaçları için çeşitli eşyaları avlamak ve teslimatçının kaybolurken evinize ulaşmasına yardımcı olmak gibi şeyler yapın! Ona görevlerinde sana yardım etmesini öğret!

Website: http://www.ikanasinproduction.com

- You can still do Eid Event after finishing on some devices
- Problems when your child is watering plants
- Your father cannot talk after giving items.
Update
- Eid Al-Fitr event
- Player can give birthday gift to NPCs
Citampi Stories MOD APK v1.75.042r (Unlimited Money/Gems/Unlocked) Full Apk İndir
İndirilme Citampi Stories MOD APK v1.75.042r (Unlimited Money/Gems/Unlocked) Full Apk İndir 

No Yorumlar

Yorum Yap

Yorumlar