Home / / NeuroNation MOD APK v3.7.36 (Unlocked All Tasks/AdFree)

NeuroNation MOD APK v3.7.36 (Unlocked All Tasks/AdFree)

NeuroNation MOD APK v3.7.36 (Unlocked All Tasks/AdFree)
  • Güncellenmiş
  • Sürüm 3.7.36
  • Gereksinimler Android -
  • Geliştirici NeuroNation
  • Tür
  • Google Play
Rate this post
  • Oylar: 23
  • Yorumlar: 0
Popülerlik 21.75% 21.75%

Ekran görüntüleri

Rate this post

NeuroNation bilimsel beyin jimnastiği ile beyninizi her gün tırısa getirirsiniz. Zayıf hafıza, azalan konsantrasyon veya çok yavaş düşünme – günde sadece 15 dakikalık egzersiz, sorunları ortadan kaldırabilir ve beyninize yeni bir ivme kazandırabilir. Dünya çapındaki 23 milyondan fazla üye topluluğuna katılın ve cebinizde bir bilim parçasıyla kendinizi şımartın.

Alman sağlık sigortaları tıbbi cihazımız NeuroNation MED'i geri ödüyor. Reçeteniz varsa lütfen "NeuroNation" uygulamasını değil "NeuroNation MED" uygulamasını indirin.

Neden Neuronation ile beyin jimnastiği yapıyorsunuz?

– FARKLI ETKİLER: Çeşitli çalışmalar bunu defalarca kanıtlamıştır: Beyin jimnastiği ile hafızanızı geliştirebilir, düşünme hızınızı ve konsantrasyonunuzu artırabilirsiniz.

– KİŞİSELLEŞTİRME: NeuroNation, güçlü yanlarınızın ve potansiyellerinizin kapsamlı bir analizini yapar ve sizin için ihtiyaçlarınızı tam olarak karşılayan kişisel bir eğitim planı oluşturur.

– DEĞİŞİM VE DENGE: 34'ün üzerinde egzersiz ve 300 seviye ile beyninizin dengeli gelişimi için çeşitli ve motive edici bir eğitim alırsınız.

– BİLİMSEL TEMEL: NeuroNation tarafından Freie Universität Berlin'deki Genel Psikoloji Bölümü ile birlikte yürütülen bir çalışmada NeuroNation hafıza eğitiminin etkinliği kanıtlanmıştır.

– DETAYLI İLERLEME ANALİZİ: Uzun yıllara dayanan deneyim ve milyonlarca kullanıcı sayesinde, size ilerlemenizi yakından takip etme ve karşılaştırma grubunuza göre doğru yorumlama fırsatı verebiliriz.

– EĞLENCE VE MOTİVASYON: Arkadaşlarınızla bir araya gelin, sonuçlarınızı karşılaştırın, bir yarış için antrenman yapın ve beyninizin eski sınırlarını birlikte patlatın.

– VE DAHA FAZLASI: Halihazırda dünya çapında 23.000.000 üye NeuroNation ile beyninizi eğitiyor. Topluluğumuza katılın ve kendinizi en yeni neslin beyin jimnastiği konusunda ikna edin.

NÖRONASYON PRİMİ

– 34 motive edici egzersiz ve çok daha fazlasını içeren kapsamlı eğitim programı
– İsteklerinize, güçlü yanlarınıza ve potansiyellerinize göre tam kişiselleştirme
– Yeni alıştırmaların ve kursların düzenli olarak yayınlanması
– Kapsamlı müşteri desteği ve sorularla ilgili hızlı yardım

Şimdi uygulamayı indirin ve formda kalın – hayatınızın geri kalanında!

BİZİ ZİYARET EDİN: www.neuronation.com
BİZİ TAKİP EDİN: twitter.com/neuronation
HAYRANIMIZ OLUN: facebook.com/neuronation

Thank you very much for your feedback! We are currently focusing on increasing app stability and publishing the next exercise. With this update the app stability should be increased.

Over the next weeks and months we'll continue to improve the app. Please write us what you think:
bt-feedback@neuronation.com

Stay fit!
Your NeuroNation Team
NeuroNation MOD APK v3.7.36 (Unlocked All Tasks/AdFree)
İndirilme NeuroNation MOD APK v3.7.36 (Unlocked All Tasks/AdFree) 

No Yorumlar

Yorum Yap

Yorumlar