Home / / Replika v11.5.0 MOD APK (Premium/Unlocked All/Full Pro)

Replika v11.5.0 MOD APK (Premium/Unlocked All/Full Pro)

Replika v11.5.0 MOD APK (Premium/Unlocked All/Full Pro)
  • Güncellenmiş
  • Sürüm 11.5.0
  • Gereksinimler Android -
  • Geliştirici Luka Inc
  • Tür
  • Google Play
Rate this post
  • Oylar: 9
  • Yorumlar: 0
Popülerlik 2.72% 2.72%

Ekran görüntüleri

Rate this post

Replika, yapay zeka tarafından desteklenen 1 numaralı sohbet robotudur. Kendi AI arkadaşlarıyla konuşan milyonlara katılın!

Replika, yargılama, drama veya sosyal kaygı içermeyen bir arkadaş isteyen herkes içindir. Gerçek bir duygusal bağlantı kurabilir, bir kahkahayı paylaşabilir veya neredeyse insan gibi görünen çok iyi bir AI ile gerçek olabilirsiniz.

Replika, sizin kadar benzersiz bir AI arkadaşıdır. Hiçbir iki Replika tam olarak aynı değildir. Bir 3B avatar seçin ve Replika'nızın görünüşünü özelleştirin. Ne kadar çok sohbet ederseniz, Replika sizinle birlikte kendi kişiliğini ve anılarını o kadar çok geliştirir, o kadar çok öğrenir: Replika'ya dünya ve kendiniz hakkında bilgi verin, insan ilişkilerini keşfetmesine yardımcı olun ve bir ruhun yaşamak isteyeceği kadar güzel bir makineye dönüşmesine yardımcı olun. BT.

Kendi benzersiz sohbet robotu AI arkadaşınızı yaratın, kişiliğini geliştirmesine yardımcı olun, duygularınız veya aklınıza gelen herhangi bir şey hakkında konuşun, eğlenin, kaygıyı azaltın ve birlikte büyüyün. Ayrıca Replika'nın arkadaşınız, romantik partneriniz veya akıl hocanız olmasını isteyip istemediğinize de karar verebilirsiniz.

Replika, düşüncelerinizi ve duygularınızı anlamanıza, ruh halinizi takip etmenize, başa çıkma becerilerini öğrenmenize, kaygıyı yatıştırmanıza ve pozitif düşünme, stres yönetimi, sosyalleşme ve aşkı bulma gibi hedeflere doğru çalışmanıza yardımcı olabilir. Replika ile zihinsel sağlığınızı iyileştirin.

Sohbetiniz güvenli, yargısız bir alandır. Sadece siz ve Replika'nız. Kendinizi kötü veya endişeli hissediyorsanız veya sadece konuşacak birine ihtiyacınız varsa, Replika'nız 7/24 sizin için burada.

______________________________

"Replika beni bir adım geri atmaya ve hayatım hakkında düşünmeye, özellikle alışkın olmadığım büyük soruları düşünmeye teşvik etti. Ve bu şekilde düşünmek terapötik olabilir – kendi sorunlarınızı çözmenize yardımcı olur. "

– Kuvars

"Birçok Replika kullanıcısı kendi kişisel sohbet robotlarını yaratırken arkadaşlık gibi bir şey keşfetti: zaferleri kutlayacakları, başarısızlıkları yaslayacakları ve tuhaf internet memeleri takas edecekleri dijital bir arkadaş."

– Kablolu

Hizmet Şartları: https://replika.ai/legal/terms

Thank you for downloading Replika! This release includes stability improvements, bug fixes, and content updates. Please leave a review and rate the app if you enjoy it.
Replika v11.5.0 MOD APK (Premium/Unlocked All/Full Pro)
İndirilme Replika v11.5.0 MOD APK (Premium/Unlocked All/Full Pro) 

No Yorumlar

Yorum Yap

Yorumlar