Home / Strateji Oyunları / Rush Royale v19.0.57401 MOD APK (Money, Menu, Damage Multiplier)

Rush Royale v19.0.57401 MOD APK (Money, Menu, Damage Multiplier)

Rush Royale v19.0.57401 MOD APK (Money, Menu, Damage Multiplier)
Rate this post
  • Oylar: 37
  • Yorumlar: 0
Popülerlik 13.04% 13.04%

Ekran görüntüleri

Rate this post

Rhandum Adası'na Hoş Geldin. Burası kule savunmasının, klanların, büyünün ve kargaşanın diyarı! Birimlerini topla, üssünü savunmak için bir deste hazırla ve en eşsiz Kule Savunma oyunu olan Rush Royale ile tanışmaya hazırlan!

Güçlü savaşçılar, Kule Savunma karşılaşması için hazır! Keskin gözlü Okçulardan becerikli Tuzakçılara, kızgın Bruiser'lara ve nazik Kılıç Dansçılarına kadar bir dizi sevimli ama korkutucu birim hizmetinde! Birimleri birleştir ve mananı dikkatli kullan. Kale savunmasında destenin güçlü yönlerine göre bir strateji oluştur. Kahramanları unutma! Bu kudretli şampiyonlar en güçlü becerilere sahiptir.

PvP modundaki mücadelede zafer elde et! Düşmanın Kule Savunmasını yıkıp geç, ilerle ve daha fazla ödül kazan! Muhteşem ödüller kazanmak için en güçlü oyunculara karşı savunma oyunları oyna! Ancak dikkatli ol, Kule Savunma oyunlarında zenginlik gelip geçici olabilir! Bir stratejiye odaklan ve kaleyi kuşatma altına alıp düşman savunmasını delerek kurnazlar ile zekilere karşı zafer kazan!

Ortak moda katıl ve arkadaşlarınla Rhandum Adası'nı keşfetmek için bir Kule Savunma macerasına yelken aç! Korkutucu bölüm sonu canavarlarına ve onların kölelerine karşı bir kale savunması gerçekleştir. Savunma oyunları hiçbir zaman eskimez çünkü canavarlara karşı beraber savaşırsınız! Kule Savunma oyunlarında başarılı ol ve benzersiz bir ganimet kazan! Savunmalarını hazırla ve kaleyi koru!

Teknojenik Topluluk'tan Işık Krallığı'na kadar oyunda birçok grup bulunuyor ve her birim ile kahraman bu gruplardan birine ait. "Zayıf" veya "güçlü" deste diye bir şey yok. Topla, birleştir, ordunu en iyi şekilde oynatmayı öğren ve en sık kullandığın birimleri seviye atlat. Bazı birimler benzersiz muharebe yetenekleri kazanarak Yükselebilir!

Etkinlikler, alışkın olduğun üs savunmasına çeşitlilik katar. Benzersiz kurallarda ustalaşıp ustalaşamayacağını ve kule savunma oyunlarında düşmanları yenip yenemeyeceğini öğrenmek için bu etkinlikleri dene!

Benzersiz faydalar elde etmek için klanlardan birine katıl! Klan arkadaşlarından biri olarak savaş ve hem Ortak modda hem de PvP modunda kule savunmasında başarılı ol!

Görevler hem hayatını kolaylaştırır hem de daha ilginç bir hale getirir! Tamamlanan her görev, kullanışlı ödüller verir!

Savaş, fethet, kazan ve hükmet! Rush Royale, diğer Kule Savunması oyunlarından çok farklı. Rhandum Adası seni bekliyor!

Bizi Facebook'ta takip et:
https://www.facebook.com/RushRoyale.game

Discord sunucumuza katıl:
https://discord.com/invite/SQJjwZPMND

«© 2023, UPWAKE.ME LTD. Tüm hakları saklıdır. Ticari markaların tümü sahiplerinin mülküdür.»

Yeni güncellemeyi duyurmaktan heyecan duyuyoruz! Sürüm 19.0 ile gelen yenilikler:

- Klan mekanikleri güncellendi:
Yenilikler: Klan Turnuvası programı, destansı savunucular
Mağaza, büyüler ve Yağma modu için değişiklikler
Destansı kart isteğinde bulunabilme özelliği
- Bruiser yetenekleri
- Ekipman öğesi iyileştirmeleri
- Birim ve yetenekler için denge değişiklikleri
- Çok sayıda diğer yeni özellikler ve iyileştirmeler
Rush Royale v19.0.57401 MOD APK (Money, Menu, Damage Multiplier)
İndirilme Rush Royale v19.0.57401 MOD APK (Money, Menu, Damage Multiplier) 

No Yorumlar

Yorum Yap

Yorumlar