Home / / Zombie Hunter Sniper MOD APK v3.0.70 (Unlimited Money/Gold)

Zombie Hunter Sniper MOD APK v3.0.70 (Unlimited Money/Gold)

Zombie Hunter Sniper MOD APK v3.0.70 (Unlimited Money/Gold)
  • Güncellenmiş
  • Sürüm 3.0.70
  • Gereksinimler Android -
  • Geliştirici Viva Games Studios
  • Tür
  • Google Play
Rate this post
  • Oylar: 17
  • Yorumlar: 0
Popülerlik 13.34% 13.34%

Ekran görüntüleri

Rate this post

Yeni bir ölümsüz veba başladı. Zombileri vurmak, masum insanları kurtarmak ve kıyameti durdurmak için keskin nişancı tüfeğinizi kullanın. Bu zombi atış oyununun tadını çıkarın ve düşmanları öldürün. Hedefinizi bilin ve savaştaki son umut olun. Zombie Hunter, gerçekçi ve eğlenceli bir fps oyunudur.

Farklı alanlarda onlarca seviye oynayın, silahlarınızı geliştirin ve şehrin en iyi keskin nişancısı olun. Hayatta kalanları kurtarın ve ölüleri öldürün.

Bölgeyi temizlemek ve vebayı durdurmak için kıza ve köpeğe yerlerini belirleyip zombileri vurmaları için yardım edin. Keskin nişancı, makineli tüfek, tatar yayı veya helikopterinizle nişan alın, tetikleyin ve avlayın. Zombi kıyametini bitirmek için son umut sizsiniz.

Oyun özellikleri

-Zombi AVLANMASI

Zombileri avlamak için keskin nişancı silahını kullan. Çatıdan, helikopterden veya sokaktan nişan alın. Hedefinizi öldürün ve savaşta kendinize yardımcı olması için malzemeleri kullanın. Kaç tane zombi yenebilirsin? Zombie Hunter: Killing Games, çarpıcı bir fps oyunudur!

-SİLAHLARI Geliştirin

Silahlarınızın gücünü, yakınlaştırmasını veya dengesini iyileştirmek için para kazanın. Yenilerini de satın alabilirsin: tatar yayı, bazuka, yeni keskin nişancı tüfekleri, savaş helikopteri, revolver… Kilidini açmak için özel görevlerde oyna.

-Köpeğinizle savaşın

Her seviyede özel kutuları vurun ve zombileri avlamanıza yardımcı olacak köpeklerin kilidini açın. Ölümsüzleri yerelleştirmek ve durdurmak için bunları kullanın. Kızın istatistiklerini geliştirmek için farklı malzemeleri tüketin. Atış oyunları sevenler için mükemmel bir seçenek!

– HAYATTA KALANLARI KAYDEDİN

Zombileri masum insanlara ulaşmadan durdurun. Kaçmaya çalışacaklar, bu yüzden ölümsüzleri olabildiğince hızlı öldürün. Duruma göre silahlarınızı kullanın ve savaşı durdurmaya çalışın.

-ÖDÜLLER elde et

Ne kadar iyi oynarsanız, o kadar iyi ödüller alırsınız. Ekstra jeton almak için hiçbir hedefi kaçırmayın. Ölü olanlar keskin nişancı tekniklerinizden korkacak! Otantik ve gerçekçi bir hayatta kalma oyunu.

En komik 3D zombi atış oyunlarından birinin keyfini çıkarın, kıyameti durdurmak ve savaşı bitirmek için hayatta kalanları avlayın ve kurtarın. Farklı silahlar arasından seçim yapın, köpeğinizi çağırın, istatistiklerinizi geliştirin ve gerçekçi senaryolarda ve seviyelerde oynayın. Zombie Hunter: Killing Games'de zombi kıyametini durdurun ve insanlığı kurtarın!

+ Minor bug fixes
Zombie Hunter Sniper MOD APK v3.0.70 (Unlimited Money/Gold)
İndirilme Zombie Hunter Sniper MOD APK v3.0.70 (Unlimited Money/Gold) 

No Yorumlar

Yorum Yap

Yorumlar